O nás v číslach
 • • Viac ako 99.5% ESTA povolení sa udelí do dvoch hodín po prijatí žiadosti.
 • • Približne 1.000.000 žiadostí (kontaktov) za mesiac.
 • • 24/7 podpora v niekoľkých jazykoch.
 • • Spracovavame žiadosti z 36 štátov zúčastnujúcich sa na bezvízovom programe?
Bezpečný platobný systém

Kreditné karty: údaje z kreditných kariet sú zasielané priamo na bankový server, komunikácia medzi prehliadačom a serverom je bezplatná a podporovaná 128 bitovým SSL3 šifrovaním (v súčasnosti najvyšší bezpečnostný štandard s certifikáciou server-siden).BEZPEČNOSŤ

Esta Visa pracuje v súlade s medzinárodnými predpismi pre platobný priemysel (Standard Payment Card Industry - Data Security Standard (PCI-DSS)), ktoré vyvinuli najväčšie spoločnosti vydávajúce kreditné karty s cieľom chrániť osobné údaje svojich klientov.

Môžem získať povolenie ESTA elektronicky?

Cestovný dokument ESTA je možné získať len elektronickou formou – online.
Žiadateľ je povinný uviesť osobné informácie a zodpovedať na niekoľko otázok týkajúcich sa jeho účelu vycestovania a súčasného zdravotného stavu.
Niektoré informácie zahrňujú demografické údaje, cestovný pas, adresu a pracovné informácie.
V prípade, že USA bude prechodnou krajinou a zdržíte sa len dočasne, ste povinný uviesť aj dočasné bydlisko.
Navyše okrem primárnej adresy, uveďte aj núdzový kontakt. Nezáleží na tom, či pôjde o kontakt z domácej krajiny alebo z USA.
Posledná časť online registrácie ESTA pozostáva z otázok týkajúcich sa Vašej cesty.
Po potvrdení všetkých otázok budete presmerovaný na stránku, kde je možné uhradiť potrebnú čiastku.
Ako náhle úspešne dokončíte platbu, môžete požiadať o povolenie ESTA pre ďalšie osoby cestovateľskej skupiny, samozrejme, že samostatne. Alebo môžete počkať na správu, ktorá bude obsahovať potrebné dokumenty na Vami uvedený mail.

Zhrnutie:

 • passport

  1) Vyplnenie online formulára a potvrdenie údajov.

 • credit-card

  2) Platba imigračného poplatku

 • email

  3) Doručenie dokumentov na uvedenú emailovú adresu

Americký imigračný úrad ma na starosti schvaľovací proces. Zvyčajne schválenie netrvá dlho (len pár minút). Odporúčame požiadať o povolenie ESTA minimálne 72 hodín pred odletom, v prípade ak by nastalo nejaké nečakané omeškanie získania potvrdenia.
Na našej internetovej stránke sa nachádza žiadosť, ktorá je kompatibilná s akýmkoľvek zariadením (či už ide o smartphone, tablet, PC). Registrácia a vypĺňanie je rýchle a intuitívne. Bez problémov získate autorizáciu na vstup do USA, ktorá Vám bude zaslaná hneď po schválení na Vami uvedený e-mail.

Príklad 1: Maurice a Rose

Rose má maltskú národnosť, na základe čoho môže využiť bezvízový program VWP. O mesiac má s priateľom namierené do New Yorku, z dôvodu pracovného stretnutia.
Rose sediac na gauči a za pomoci tabletu, požiada o povolenie ESTA elektronicky.
Vďaka informáciám získaných z platobnej karty, zo svojho pasu a pasu jej priateľa, úspešne dokončila platbu.
Obe žiadosti sú schválené a povolenia hneď aj zaslané na e-mail, ktorý Rose uviedla v žiadosti.

Príklad 2: Carl

icon-woman

Budúci týždeň Carl oslávi 60 rokov. Vždy bol milovník USA. Už niekoľkokrát vycestoval do USA na víza B1, ktoré dostal na základe žiadosti na americkej ambasáde.
Má v pláne osláviť svoje narodeniny v Los Angeles. Keďže Carlovi už vypršala platnosť víz, rozhodol sa požiadať o autorizáciu ESTA.
Bol príjemne prekvapení, že ESTA povolenie je schválené veľmi rýchlo a získal ho jednoducho (na rozdiel od víz z ambasády).
Keďže vie čo všetko je potrebné na vybavenie víz, získanie povolenia ESTA bolo pre neho hračkou. Autorizácia ESTA mu omnoho uľahčila cestu do USA.