Cestovanie do USA sa mnoho krát spája so svetoznámou kolískou hazardu, Las Vegas. Las Vegas poskytuje hneď niekoľko dôvodov prečo ho navštíviť. Najčastejším dôvodom je hazard a teda túžba hrať a zvíťaziť obrovský balík peňazí z ktorého sa Vám až zatočí hlava a zvyšok života si budete môcť len užívať.

Las Vegas je obľúbeným miestom na rozlúčky so slobodou bez ohľadu na to či sa ide lúčiť ženích či nevesta. Množstvo amerických veľkofilmov je toho dôkazom a obľúbenosť čoraz viac rastie. Ako sa hovorí: „čo sa stane vo Vegas ostane vo Vegas“. Avšak akási zábava sa môže vymknúť spod kontroly a ráno bude vašim najväčším problémom rozpamätať sa čo sa udialo počas divokej noci.

Ak chcete prežiť pobyt bez ujmi na zdraví a financiách, dávajte si pozor s kým sa dávate do kontaktu. Las Vegas je obrovské hazardné miesto a teda nájdu si tu svoje miesto aj prostitútky či díleri s drogami a zlodeji. Ale nechceme Vás len strašiť. Toto mesto ja zároveň mega továrňou na splnené želania. Počas jedného dňa môžete prejsť od Sfingy ku Eiffelovej veži až do Benátok a nemusíte sa trápiť miestnou preplnenou dopravou, pretože ponad cesty vedú mosty pre peších a skrátiť cestu si môžete cez hotelové kasína. Nachádza sa tu množstvo agentúr, ktoré vám zabezpečia jednodňové výlety na Gran Canyon, takže ak budete mať už plnú hlavu vravy a preplnených ulíc, môžete sa vydať do osídiel nespútanej prírody. A ak vaša peňaženka je poriadne hrubá ,alebo ste už vyhrali v kasíne, tak si tam budete môcť rovno aj zaletieť helikoptérou.

Čo sa oplatí vidieť:

Keď voda tancuje

Pred hotelom Bellagio každú hodinu sa do rytmu nádhernej hudby roztancuje 1200 vodných trysiek a vystrekuje do výšky niekoľkých desiatok metrov. Jediné čo Vám ostáva, je zo zatajeným dychom pozerať a počúvať.

Prebudenie vulkánu
Hotel Mirage chce okoloidúcich a hostí upútať hrozivým vulkánom, ktorý sa pomaly začne prebúdzať a ohnivo hudobná šou na záver chrlí lávu a vystreľuje kamene.

Pozor na pirátov

Rinčiace meče pirátov, striekajúca voda, potápajúce sa lode, zvodné a neodolateľné sirény, to všetko sa odohráva štyrikrát denne pred hotelom Treasure Island.

Adrenalínová veža

Stratosphere Tower, ktorá sa nachádza v downtowne Las Vegas nie je nič pre trasorítky. Práve naopak musíte byť vyzbrojený tonou odvahy, totižto na jej vrchole si užijete množstvo adrenalínu. Vo výške 350 metrov sa môžete povoziť na horskej dráhe, vysunúť sa do voľného priestoru, alebo si vyskúšať voľný pád.

Vizuálna šou

Ak sa ocitnete v blízkosti hotela Plaza na ulici Fremont Street, určite nevynechajte vizuálnu šou Viva Vision Light Show, ktorá vďaka miliónov LED diód vytvára farebné animácie a obrazy. Nachádza sa na strope obrovskej obchodnej pasáže.

Tigre, nielen pre milovníkov zvierat

Hotel MGM Grand sa môže pýšiť naozaj niečím netradičným. V tomto hoteli si povedali, že rybičky v akváriu im stačiť nebudú a v špeciálnom presklenom výbehu vo vnútri kasína hotela môžete pozorovať tigre. Privážajú ich v špeciálnej dodávke z neďalekého ranča.

Miesto plné lesku a svetiel a zároveň miesto plné hazardu a nemravností, tak to je Las Vegas. Ak plánujete cestu na západ do USA určite nevynechajte toto neónové mesto, zasadené uprostred americkej púšte. Stačí si len zabezpečiť esta usa s ktorými naša online agentúra ESTA VISA rada pomôže. ESTA Viza je tzv. „ruletou“, ktorá Vám dopraje výlet do USA  a možno Vám aj skutočná ruleta v kasíne dopraje vysnívanú výhru.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.