O nás v číslach
  • • Viac ako 99.5% ESTA povolení sa udelí do dvoch hodín po prijatí žiadosti.
  • • Približne 1.000.000 žiadostí (kontaktov) za mesiac.
  • • 24/7 podpora v niekoľkých jazykoch.
  • • Spracovavame žiadosti z 36 štátov zúčastnujúcich sa na bezvízovom programe?
Bezpečný platobný systém

Kreditné karty: údaje z kreditných kariet sú zasielané priamo na bankový server, komunikácia medzi prehliadačom a serverom je bezplatná a podporovaná 128 bitovým SSL3 šifrovaním (v súčasnosti najvyšší bezpečnostný štandard s certifikáciou server-siden).BEZPEČNOSŤ

Esta Visa pracuje v súlade s medzinárodnými predpismi pre platobný priemysel (Standard Payment Card Industry - Data Security Standard (PCI-DSS)), ktoré vyvinuli najväčšie spoločnosti vydávajúce kreditné karty s cieľom chrániť osobné údaje svojich klientov.

Čo sa stane, ak sa zmenia informácie v pase?

Cestovný pas je jediný dokument, ktorý je platný aj v zahraničí, a teda na medzinárodnej úrovni. Všetky informácie musia byť správne a platné počas celej doby trvania Vašej cesty. Ak sa zmenia informácie v pase, musíte požiadať o nové cestovné povolenie ESTA.

Príklad 1: William

Pred šiestymi mesiacmi si William so svojimi priateľmi bol užiť oddych v Las Vegas. Keďže je držiteľom britského pasu využil možnosť povolenia ESTA.
Onedlho po návrate si všimol, že jeho pasu vypršala platnosť a rozhodol sa ho predĺžiť.
Opäť chce vycestovať za oceán, tentoraz do Mexika cez Miami. Aj napriek tomu, že Miami bude len tranzitným, prestupným miestom, William potrebuje na vstup do USA povolenie.
Avšak povolenie ESTA, ktoré mal v Las Vegas na cestu do Mexika už nemôže použiť.
Aj napriek tomu, že ESTA je platná dva roky, jej platnosť sa končí vypršaním platnosti pasu. Keďže bol pas obnovený, William musí požiadať o nové povolenie ESTA, kde uvedie informácie z nového pasu.

Príklad 2: Marisol

icon-woman

Marisol je občanom Chile. Pred menej než rokom, bola na svadobnej ceste so svojím manželom v USA.
Marisol sa vydala za svojho snúbenca, získala talianske občianstvo a z Florencie sa presťahovali do Santiaga. Počas ďalšej dovolenky chcú navštíviť príbuzných v Chile. V New Yorku bude prestupovať na druhé lietadlo, aby mohla vstúpiť na územie USA, potrebuje povolenie ESTA aj pri tranzite.
Povolenie ESTA, ktoré použila pri svadobnej ceste už naďalej používať nesmie. Zmenili sa mnohé dôležité údaje. Marisol má druhý pas (taliansky aj chilský), má nové bydlisko, a preto bude potrebovať aj nové povolenie ESTA.