Zamilovanie je krásny, priam až rozprávkový začiatok lásky. Avšak po čase ružové okuliare pominú a ostáva len pravá nefalšovaná láska, ktorá je vystavená mnohým nástrahám a ťažkým životným situáciám. Aj tá najväčšia láska môže časom vyhorieť ak sa o ňu pár nestará a nedáva jej podnety, ktoré ju opäť vznietia, upevnia a posilnia. Láska je o dvoch ľuďoch, ktorí na ňu myslia a dávajú jej vietor do plachiet. A čo môže byť takýmto vetrom, ktorý poháňa loď lásky? No predsa cestovanie. Samozrejme cestovanie nielen do USA, ale po celom svete posilňuje vzťah. Avšak krajina vzdialená za širokým oceánom to akosi všetko zdvojnásobuje, pretože do USA necestujete každý rok, nie je to len taká obyčajná dovolenka, je to výlet do krajiny neobmedzených možností, ktorý Vám vytvorí úžasné nezabudnuteľné spomienky. My Vám teraz ukážeme čo všetko cestovanie do USA prináša do vzťahu a tým ho pozitívne ovplyvňuje.

Rutina sa stáva minulosťou

Jedným z najväčších nepriateľov krásneho vzťahu je rutina. Skúste sa jej vyhýbať čo najviac. Cestovanie priam vykopne rutinu z Vášho vzťahu. Každodenné ranné vstávanie do práce, či ťažký pracovný deň vedia veľmi nepríjemne naštrbiť vzťah, zrazu jednoducho stratíte iskru. Naplánujte si výlet do USA, zbaľte kufre, zabezpečte si cestovné povolenie ESTA viza a aspoň na istý čas bude rutina minulosťou a len tak ľahko sa nevráti.

Prítomnosť vyhráva nad minulosťou a budúcnosťou

Bojíme sa budúcnosti až natoľko, že zabúdame žiť v prítomnosti. Namiesto toho aby sme si užili daný deň, myslíme na to ako bude prebiehať zajtrajší deň v práci, plánujete hypotéku či stavbu domu, rozmýšľate nad tým, kde budeme o pár rokov a či budeme vedieť zabezpečiť svoju rodinu.

Na druhej strane (hlavne v prípade žien) situácie, ktoré v minulosti trošku narušili Váš vzťah Vám akosi stále víria v hlave a neviete sa ich zbaviť. Máte strach, že sa to stane znova a opäť si neužívate prítomnosť. Pri cestovaní minulosť a budúcnosť idú na druhu koľaj. Doslova si vychutnávate prítomnosť daného okamihu, či už je to pohľad na Sochu slobody, prechádzka po moste Golden Gate, alebo hranie rulety v Las Vegas.

Smiech nahrádza hádky

Hádky a nezhody patria k vzťahu, ide v podstate len o výmenu názorov, nájdenie toho spoločného a vyriešenie daného problému. Samozrejme, že hádky môžu prísť aj pri cestovaní, ale naozaj sú to len ojedinelé prípady, ktoré mnohokrát ukončíte širokým úsmevom na tvári. Pretože pri cestovaní neriešite ťažké životné situácie, Vašimi aktuálnymi problémami sú prázdna nádrž v aute, stratenie sa v meste, zabudnutie nabitia fotoaparátu a pod.

Romantika a dobrodružstvo

S cestovaním prichádza aj romantika a dobrodružstvo, ktoré sú akými si ťahúňmi v harmonickom vzťahu. Stačí si zarezervovať večeru v príjemnej reštaurácii v Brooklyne, alebo si urobiť piknik v Central parku a máte romantiku ako vyšitú. Cestovanie ako také je jedno veľké dobrodružstvo, takže verte nám, na svojej ceste po USA Vás dobrodružstvo doslova neopustí.

Vzájomné spoznávanie sa

Na cestách si uvedomíte, že predsa len po niekoľkých rokoch svojho partnera ešte stále nepoznáte a milo Vás prekvapí. Pri cestovaní sa dostávate do situácii, ktoré sa Vám bežne nestávajú, a preto máte možnosť vidieť svojho partnera v inom svetle. Nečakané problémy riešite spolu a navzájom utužujete vzťah.

Nové zážitky a zábava

Aj keby ste cestovali do USA už po niekoľkýkrát, za každým prežijete nové, nečakané a neplánované zážitky. Zážitky vedia byť nielen pekné, ale niekedy aj prekvapujúce či napínavé. Tak napr. mešká Vám lietadlo a v tom momente sa Vám to možno nepáči, ale neplánovane sa zabavíte na letisku až tak, že spomienky budú pozitívne a krásne. Nechutilo Vám jedlo v reštaurácii? Spomeňte si na to o päť rokov neskôr a verte nám, že sa na tom výborne pobavíte.

Silné pozitívne spomienky

Cestovanie vytvára naozaj silné pozitívne spomienky, ktoré Váš vzťah priam nakopnú iskričkami lásky. Po návrate domov budete ešte dlhý čas mysľou za atlantickým oceánom práve vďaka týmto krásnym spomienkam. A aj po mesiacoch či rokoch, alebo pri pozeraní fotografií sa na svojho partnera nádherne usmejete a poviete mu, že Vám je s ním úžasne. Chcete mať krásny vzťah? Tak cestujte, prežívajte nové veci, vytvorte si zážitky a spomienky ktoré Vám posilnia Vašu lásku.

Zabezpečte si cestovné povolenie esta usa, cestujte a hlavne ľúbte sa 😉