O nás v číslach
  • • Viac ako 99.5% ESTA povolení sa udelí do dvoch hodín po prijatí žiadosti.
  • • Približne 1.000.000 žiadostí (kontaktov) za mesiac.
  • • 24/7 podpora v niekoľkých jazykoch.
  • • Spracovavame žiadosti z 36 štátov zúčastnujúcich sa na bezvízovom programe?
Bezpečný platobný systém

Kreditné karty: údaje z kreditných kariet sú zasielané priamo na bankový server, komunikácia medzi prehliadačom a serverom je bezplatná a podporovaná 128 bitovým SSL3 šifrovaním (v súčasnosti najvyšší bezpečnostný štandard s certifikáciou server-siden).BEZPEČNOSŤ

Esta Visa pracuje v súlade s medzinárodnými predpismi pre platobný priemysel (Standard Payment Card Industry - Data Security Standard (PCI-DSS)), ktoré vyvinuli najväčšie spoločnosti vydávajúce kreditné karty s cieľom chrániť osobné údaje svojich klientov.

Aký druh požiadaviek musí spĺňať počítač, na ktorom vypĺňate formulár ESTA?

Jediné čo Váš počítač musí spĺňa pri žiadaní povolení ESTA, je podpora akéhokoľvek 128-bitového prehliadača. Všetky hlavné a veľmi známe prehliadače ako je Chrome, Safari, Explorer, Firefox, či Opera spĺňajú túto požiadavku, a teda poskytujú možnosť vyplnenia online formulára ESTA.
Okrem toho, musíte skontrolovať, či prehliadač, ktorý používate, povoľuje použitie súborov cookies a je kompatibilný s Java Script. Verejné počítače môžu mať totižto iné nastavenia.
Tým, ktorí nie sú počítačoví experti, stačí vedieť, že pri vypĺňanie online formulára ESTA je potrebné internetové pripojenie a počítač s najjednoduchším prehliadačom.
To platí aj v prípade vyplnenie formulára cez tablet a mobilné zariadenia (smartphony).
Povolenie obdržíte na Váš e-mail, ale odporúčame Vám mať aj tlačiareň a hneď si povolenie vytlačiť a priložiť k cestovným dokumentom (pas, letenky.)

Príklad 1: Karol

Karol bol na letisku vo Viedni a pri check-in prepážke ho letový asistent upozornil, že na priamy let do New Yorku bude potrebovať povolenie ESTA.
Karol zachoval chladnú hlavu a cez jeho smartphone sa pripojil k wifi a na webovej stránke www.estavisa.sk vyplnil online formulár ESTA rýchlo a jednoducho.
Povolenie si vo formáte PDF uložil do telefónu, ukázal ho pri check-ine a následne bez problémov nastúpil do lietadla.

Príklad 2: Ladislav

icon-womanLadislav mal 60 rokov a ako darček dostal cestu do Chicaga, ktorú absolvuje so svojimi synmi a manželkou. Ladislav má 5 rokov rovnaký počítač, ale stále je funkčný.
Ladislav síce nie je počítačový expert, ale stránku www.estavisa.sk našiel rýchlo a jednoducho. Požiadal o povolenie ESTA nielen pre seba aj aj pre celú jeho rodinu.
Po odoslaní formulára dostal na uvedený e-mail cestovné povolenie, ktoré si hneď vytlačil a uložil k ostatným cestovným dokumentom.